loader

ElitNET Akademi Kimdir?


ElitNet Akademi olarak, Türkiye’nin en büyük Excel Platformu olan Excel.Web.TR’nin kurucusuyuz. ~400.000 üyesi olan forumumuzda 2004’ten beri, tüm üyelerimize Excel konusunda ücretsiz destek verdik, vermeye de devam ediyoruz.
Yıllar önce başlayan EXCEL sevdamız 01.06.2004 tarihinde www.excel.web.tr Forumun kurulması ile resmi bir yuva kazanmış oldu. Aradan geçen yıllarda yüzbinlerce Excel Sevdalısını etrafımızda toplamayı başardık ve bugün Türkçe en büyük katılımlı Excel Platformu olan koca bir aileyiz.
Bu forumda sorular soruldu, bildiğimiz kadarı ile cevaplar verdik. Bilmediğimiz konuları araştırıp öğrendik ve aktardık. Böylece hem soruyu soran, hem konuyu takip edenler, hem de cevaplamaya çalışan öğrendi. Kısacası; "Bilgi Paylaştıkça Çoğaldı".
Bu temelimize dayanarak ve üyelerimizden gelen talepleri değerlendirerek "ElitNET Akademi" adı altında hizmetlerimizi profesyonel düşünce ile kendi alanlarındaki profesyonellere sunmaya karar verdik.
"Yerinde Excel Eğitim Seminerleri", "Excel ile Uygulama Geliştirme", "Excel Kitapları" ve " Excel Video Eğitim CDleri" gibi başlıklar altında sunduğumuz hizmetlerimizin işletmelere ve çalışanlarına faydalı olmasını diliyoruz.
"Yolu EXCEL' den geçen herkesle bir gün bir yerde buluşuruz..."

Temel Excel
Eğitimi

İleri Excel
Egitimi

Makro (VBA) Excel 
Egitimi

Microsoft Office
Eğitimi

Finansal Uygulamalar 
Egitimi

PowerPoint 
Egitimi

Outlook 
Egitimi